Bramy segmentowe w Dzierżoniowie

Wysokiej jakości bramy segmentowe
Bramy garażowe segmentowe dzielimy na górne i boczne. W tym pierwszym przypadku mamy do czynienia z kilkoma metalowymi elementami, które są połączone za pomocą zawiasów. Otwiera się je do góry. Wspomniane elementy wytwarzane są przy zastosowaniu stali ocynkowanej. Jeżeli chodzi o poszycie, może być ono pokryte okleiną lub pomalowane. Cechą charakterystyczną takich bram segmentowych jest bardzo wysoki poziom szczelności, jaki zapewniają. Jeżeli miejsce, w którym będzie zaparkowany należący do Ciebie pojazd jest częścią bryły Twojego domu, szczelność okaże się niezwykle pożądaną zaletą. Siłownik napędu jest zwykle podwieszany pod sufitem. Należy pamiętać o tym, że nadproże powinno mieć wysokość przynajmniej 20 cm. Są również produkowane bramy segmentowe boczne. Są mniej popularne od wcześniej opisanych, ale trzeba przyznać, że istnieje całkiem spora grupa zwolenników takiego rozwiązania. Jest ono najlepsze w przypadku, gdy posiadasz niski i szeroki garaż. Poziom szczelności, jaki zapewnia ten rodzaj bramy jest zbliżony do tego, którym cechuje się jej poprzednio opisany typ.

Dowiedz się więcej o bramach segmentowych

Niezawodne bramy uchylne

Dlaczego warto postawić na bramy uchylne? Gwarantują one wysoki poziom bezpieczeństwa, trwałość i odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, niezawodność działania i intuicyjność obsługi. W BRAMDOR dysponujemy szeroką ofertą niezawodnych bram uchylnych, a ponadto dajemy klientom możliwość zaprojektowania swojej własnej, zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami. Bramy uchylne firmy Hörmann, którymi dysponujemy, są absolutnie innowacyjne – np. zabezpieczają przed podważeniem.

Dowiedz się więcej o bramach uchylnych

Profesjonalne bramy RollMatic

Poszukujesz profesjonalnej bramy rolowanej lub podsufitowej? Postaw na RollMatic, które umożliwiają zachowanie dużej ilości wolnego miejsca niemalże w każdym garażowym otworze. Dodatkowo możesz otrzymać w komplecie intuicyjny w czyszczeniu i trwały napęd. Gdzie sprawdzi się brama podsufitowa? Przede wszystkim w garażach, które mają bardzo niskie nadproże. Natomiast bramę rolowaną warto zamontować w garażach, w których wymagane jest zachowanie wolnego miejsca pod sufitem.

Dowiedz się więcej o bramach RollMatic

Boczne bramy segmentowe do zadań specjalnych

Ten rodzaj bram sprawdzi się podczas montażu w ciężkich przypadkach, np. w przypadku garażu zaopatrzonego w skośny dach. Ich ogromną zaletą jest to, że w żaden sposób nie zmniejszają wysokości przejazdu. Warto wspomnieć o płycie bramy, która skonstruowana została ze specjalnych paneli warstwowych (grubość 42mm) wypełnionych specjalną pianką PU, co zdecydowanie wpływa na zatrzymywanie ciepła i świetną izolacyjność akustyczną. Boczna brama segmentowa umożliwia częściowe otwieranie,a co za tym idzie dostęp do garażu. Dzięki cichemu funkcjonowaniu bramy, elastycznemu uszczelnieniu i prostemu montażowi, jest ona świetną propozycją dla każdego domu jednorodzinnego lub innego tego typu obiektu.

Dowiedz się więcej o bocznych bramach segmentowych

Praktyczne bramy z profili aluminiowych

W sytuacjach, które wymagają doświetlenia garażu, sprawdzą się szczególnie bramy z profili aluminiowych. Dzięki równomiernemu podziałowi ram przeszklenia, bądź też połowie przeszklenia, brama prezentuje się estetycznie, harmonijnie i cechuje się większą przepuszczalnością światła w danym garażu.

Dowiedz się więcej o bramach z profili aluminiowych

Brama skrzydłowa DFT 42

W przypadku bram skrzydłowych do garażu można dostać się już po otwarciu jednego lub dwóch skrzydeł. Dzięki temu można użytkować garaż w komfortowy sposób, np. wprowadzić lub wyprowadzić z niego rower, skuter lub inne urządzenie, bez konieczności otwierania całej bramy. Pozwala to również zaoszczędzić czas.

Dowiedz się więcej o bramach skrzydłowych DFT 42

Drzwi boczne do garażu

Główną funkcją drzwi bocznych wykorzystywanych w garażach jest zapewnienie możliwości swobodnego otwierania bramy. Jest to nie tylko estetyczne, ale również bardzo funkcjonalne rozwiązanie. W ofercie firmy Hörmann można znaleźć drzwi boczne, które doskonale współgrają wizualnie z niemalże każdą bramą garażową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej o drzwiach bocznych do garażu

Bramy garażowe Hormann Dzierżoniów

Decydując się na zakup należy zdecydować, czy wybiera się bramę z termoizolacją, czy też bez niej. Taką decyzję muszą podjąć również mieszkańcy Dzierżoniowa i okolic tego miasta. W ofercie firmy BRAMDOR znajdziesz bramy RollMatic. To produkt wysokiej jakości, doceniany na całym naszym kontynencie. Więcej informacji na temat tego elementu oferty możesz uzyskać kontaktując się telefonicznie lub mailowo z przedstawicielem firmy. W ofercie BRAMDOR znajdziesz również bramy garażowe wykonane z profili aluminiowych. W opinii większości zamawiających ten produkt cechuje efektowny wygląd. Sam możesz się o tym wstępnie przekonać oglądając zdjęcia produktu. BRAMDOR posiada również w swojej ofercie drzwi boczne do garażu. Jest to element, na który być może zwykle nie zwraca się większej uwagi, ale jednak istotny. W tym przypadku szczególnie polecane są produkty znanej na całym świecie firmy Hörmann. Potrzebujesz więcej informacji, aby podjąć decyzję o złożeniu zamówienia? Zadzwoń lub napisz. Otrzymasz w ten sposób odpowiedź na każde z Twoich pytań.