Drzwi od niemieckiego producenta Hörmann wyróżniają się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów, bezpieczeństwem, trwałością działania i łatwością obsługi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszej firmie.

Zapraszamy do kontaktu: tel: 727 606 717

 

Zewnętrzne drzwi wejściowe

Profesjonalne drzwi wejściowe powinny pasować do stylu aranżacji, wyposażenia i kolorystyki domu, co świadczy o wyczuciu estetyki i dobrym guście właścicieli. Ważne jest również to, by spełniały wysokie wymagania z zakresu bezpieczeństwa i cechowały się wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej, co zdecydowanie ograniczy straty energii. Zewnętrzne drzwi wejściowe Hörmann nie tylko mają wszystkie te cechy, ale również są niezwykle stabilne, trwałe i estetyczne.

Dowiedz się więcej o zewnętrznych drzwiach wejściowych

Zewnętrzne drzwi stalowe

Zewnętrzne drzwi stalowe Hörmann cechują się wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej, niezawodnym wyposażeniem zabezpieczającym i szerokim wyborem wzorów, który umożliwia stworzenie wielu aranżacji wejścia do domu.

Dowiedz się więcej o drzwiach stalowych zewnętrznych

Drzwi pokojowe

Dzięki profesjonalnym drzwiom pokojowym od niemieckiego producenta Hörmann, można stworzyć niezwykle przytulne wnętrze. Hörmann oferuje drzwi doskonale dopasowane do każdego stylu pomieszczenia – drzwi wewnętrzne drewniane (jakości Premium), klasyczne, nowoczesne, białe lakierowane lub z drewna bukowego, ze szklanymi elementami lub aplikacjami ze stali nierdzewnej. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla swojego wnętrza.

Dowiedz się więcej o drzwiach pokojowych

Drzwi do domu

W BRAMDOR znajdziesz szeroką ofertę drzwi, które sprawdzą się do każdego domu i pomieszczenia (również do nowych i remontowanych budynków). Drzwi do domu od producenta Hörmann charakteryzują się zwiększoną odpornością na włamania i przeznaczone są między innymi do piwnic i garaży, drzwi przeciwpożarowe sprawdzą się do kotłowni, a drzwi wielofunkcyjne do pracowni hobbystycznych. Najwyższej jakości drzwi od Hörmann sprawiają, że każdy może czuć się nie tylko bezpiecznie w swoim domu, ale również komfortowo i przytulnie.

Dowiedz się więcej o drzwiach dla domu

Drzwi boczne do domu

Drzwi boczne to po prostu praktyczne rozwiązanie do Twojego garażu! Sprawdzą się w przypadku bram uchylnych, segmentowych i garażowych i bram RollMatic. Firma Hörmann oferuje pasujące drzwi boczne.

Dowiedz się więcej o drzwiach bocznych do garażu

Drzwi zewnętrzne, wejściowe Świdnica, Strzegom okolica – zapraszamy do kontaktu: tel: 727 606 717 .

Drzwi wejściowe to rodzaj drzwi, które są zazwyczaj używane, jako główny punkt wejścia do domu lub innego budynku. Drzwi wejściowe są zwykle cięższe i bardziej wytrzymałe niż inne rodzaje drzwi, a ponadto mogą być wyposażone w specjalistyczne okucia, takie jak zamki i rygle, które dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo. W wielu przypadkach drzwi wejściowe zawierają także drzwi przeciwwiatrowe, zapewniające dodatkową ochronę przed żywiołami. Jeśli szukasz nowoczesnych drzwi wejściowych do Twojego domu lub innego obiektu, powinieneś sprawdzić przesuwne drzwi wejściowe! Drzwi wejściowe przesuwne można w łatwy sposób otworzyć i zamknąć, gdyż zapewniają one bardzo dobrą szczelność. Przy wyborze idealnych drzwi warto wziąć pod uwagę poziom ich bezpieczeństwa, trwałość oraz ogólną estetykę. Drzwi stalowe to doskonały wybór pod kątem bezpieczeństwa. Naprawdę trudno je wyważyć, zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Warto postawić na stalowe drzwi szczególnie wtedy, gdy mieszkanie/dom znajduje się w okolicy o wysokiej przestępczości. Szukasz solidnych, estetycznych i bezpiecznych drzwi wejściowych w Wałbrzychu? Sprawdź koniecznie ofertę firmy BRAMDOR! Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości, innowacyjnych produktów niemieckiej firmy Hörmann, w tym estetycznych i solidnych drzwi wyjściowych. Znajdziesz u nas produkty najwyższej jakości. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi, tj. doradzamy, wykonujemy pomiary, robimy dostawy, a także oferujemy profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dobierzemy dla Ciebie, zainstalujemy i dokonamy serwisu drzwi wyjściowych. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.