Bramy segmentowe w Wałbrzychu

Poszukujesz bram garażowych w Wałbrzychu? Sprawdź ofertę BRAMDOR! Firma to efekt połączenia ogromnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia, w zakresie znajomości produktów marki Hormann, profesjonalizmu, a przede wszystkim produktów i doradztwa na najwyższym poziomie.

Profesjonalne bramy segmentowe garażowe

Ten rodzaj bram jest wykonywany z solidnych materiałów, które stanowią gwarancję wysokiego poziomu bezpieczeństwa, komfortu podczas użytkowania oraz funkcjonalność. Dobrze przemyślana konstrukcja otwieranych pionowo bram pozwala zaoszczędzić ogromną ilość przestrzeni wewnątrz garażu. Dodatkowo w każdym otworze garażowym jest możliwe zainstalowanie światła przejazdu nawet o kilkanaście cm większego niż w przypadku bram uchylnych. Dzięki elastycznemu uszczelnieniu czterostronnemu brama jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, a co za tym idzie, minimalizuje straty ciepła.

Dowiedz się więcej o bramach segmentowych

Wysokiej jakości bramy uchylne

Garażowe bramy uchylne charakteryzują się dużą stabilnością, niezawodnością działania i wysokim poziomem bezpieczeństwa podczas użytkowania. Każdy może w sposób indywidualny zaprojektować wygląd bramy zgodnie z własnymi preferencjami i oczekiwaniami. Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, bramy uchylne firmy Hörmann wyposażone zostały w nowoczesne rozwiązania, które zabezpieczają garaż przed włamaniami, podważeniem bramy lub opadnięciem jej skrzydła.

Dowiedz się więcej o bramach uchylnych

Bramy RollMatic Wałbrzych

Poszukujesz bram RollMatic w Wałbrzychu? Sprawdź ofertę firmy BRAMDOR. Oferujemy profesjonalne bramy garażowe rolowane oraz bramy podsufitowe RollMatic, które gwarantują zachowanie maksymalnej ilości wolnego miejsca oraz zastosowanie niemalże w każdym otworze w garażu. Każdy, kto zdecyduje się na bramę rolowaną, może liczyć na prosty w konserwacji i stabilny napęd. Na bramę podsufitową warto zdecydować się w przypadku garaży z niskim nadprożem, zaś brama rolowana to świetne rozwiązanie w sytuacjach, w których konieczne jest zachowanie wolnej przestrzeni pod sufitem.

Dowiedz się więcej o bramach RollMatic

Boczne bramy segmentowe

Poszukujesz profesjonalnych bocznych bram segmentowych w Wałbrzychu? Sprawdź ofertę firmy BRAMDOR! Bramy segmentowe boczne, którymi dysponujemy, sprawdzą się nawet w ciężkich sytuacjach montażowych m.in. w garażach wyposażonych w skośny dach. Co więcej, w żaden sposób nie ograniczają wysokości przejazdu. Płyta bramy bocznej segmentowej skonstruowana z paneli warstwowych o grubości 42mm, które wypełnione są pianką PU, dają gwarancję świetnej izolacji cieplnej i akustycznej. Jest możliwe częściowe otwieranie bramy, co znacznie upraszcza korzystanie z niej na co dzień i ułatwia dostęp do garażu. Innymi ogromnymi zaletami bramy jest elastyczność, uszczelnienie i prosty montaż.

Dowiedz się więcej o bocznych bramach segmentowych

Bramy z profili aluminiowych

Bramy z profili aluminiowych od BRAMDOR to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich garaży, które wymagają odpowiedniego doświetlenia, bądź też lepszej wentylacji. Dzięki równomiernemu podziałowi ram przeszklenia brama prezentuje się harmonijnie oraz gwarantuje większą przepuszczalność światła.

Dowiedz się więcej o bramach z profili aluminiowych

Brama skrzydłowa DFT 42

Dzięki profesjonalnej bramie skrzydłowej DFT 42 można przedostać się w ekspresowym tempie do garażu (już po otwarciu jednego lub dwóch skrzydeł). Pozwala to na użytkowanie garażu w komfortowy i bardzo szybki sposób, bez konieczności otwierania całej bramy.

Dowiedz się więcej o bramach skrzydłowych DFT 42

Drzwi boczne do garażu

Drzwi boczne do garażu umożliwiają swobodny dostęp do bramy. Idealnie ją uzupełniają. Firma Hörmann ma w swojej ofercie drzwi boczne, które idealnie pasują do każdej bramy garażowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do składania zamówień!

Dowiedz się więcej o drzwiach bocznych do garażu

Bramy garażowe Hormann Wałbrzych

Wałbrzych – napęd do bramy, naprawa, serwis bram

Bramy służą do blokowania lub umożliwiania przejścia przez otwór w ogrodzeniu, ścianie lub innej przeszkodzie. Są dostępne w wielu różnych rozmiarach i mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, metal i tworzywa sztuczne. Bramy mogą być otwierane ręcznie lub za pomocą mechanizmu otwierającego. Jednymi z najbardziej popularnych bram są: bramy przemysłowe i bramy garażowe. Bramy przemysłowe to specjalistyczne bramy zaprojektowane i wyprodukowane do użytku w obiektach przemysłowych.

Bramy te są zazwyczaj wykonane z materiałów o dużej wytrzymałości, takich jak stal lub aluminium, i są często wyposażone w specjalne elementy, takie jak zawiasy o wysokiej wytrzymałości i trwałe uszczelki. Bramy przemysłowe mają wiele różnych zastosowań. Mogą być wykorzystywane w fabrykach, magazynach i innych budynkach komercyjnych i przemysłowych. Istnieje wiele różnych typów bram przemysłowych, z których każdy jest przeznaczony do określonego celu. Niektóre popularne typy bram przemysłowych to bramy rolowane, bramy segmentowe, bramy uchylne, bramy z profili aluminiowych, bramy skrzydłowe, bramy przeciwpożarowe i drzwi bezpieczeństwa. Bramy garażowe mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, stal, aluminium, a nawet włókno szklane. Każdy rodzaj bramy garażowej ma swoje wady i zalety, dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiednią dla swojego domu. Szukasz profesjonalnych bram w Wałbrzychu? Nie szukaj dalej niż firma BRAMDOR!

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych i doskonałych pod względem jakości bram producenta Hörmann. Wybrano nas w jednym z projektów i otrzymaliśmy zaszczytny tytuł „Pionier Biznesu Hörmann”. Nasz salon sprzedaży jest wyposażony w szeroką gamę bram, drzwi i napędów tego cenionego na rynku producenta. Oferujemy profesjonalne produkty, kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, pomiary, dostawy, montaż, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Naszą specjalizacją jest dobór i serwis produktów przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty bramy Wałbrzych? Zapraszamy do kontaktu!