Bramy segmentowe w Świdnicy

Garażowe bramy segmentowe to komfortowe i estetyczne pomieszczenie z wysuwanymi drzwiami, które służy do przechowywania rowerów, aut, skuterów i innych pojazdów i urządzeń bez obaw o ich bezpieczeństwo i trwałość. Wykonywane są z trwałych i solidnych na rynku materiałów. Dzięki specjalnej konstrukcji bramy otwieranej pionowo pozwala zaoszczędzić dużej ilości przestrzeni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia. Każdy otwór w garażu daje możliwość zamontowania instalacji i nawet o kilkanaście cm większego światła przejazdu, zestawiając z bramą uchylną. Brama segmentowa jest odporna na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, dzięki specjalnemu uszczelnieniu.

Dowiedz się więcej o bramach segmentowych

Bramy uchylne to znakomite rozwiązanie do garażu ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa, odporność na wpływ negatywnych warunków zewnętrznych, niezawodność funkcjonowania oraz prostą obsługę. W BRAMDOR można znaleźć stabilne, trwałe i funkcjonalne bramy uchylne, a także istnieje możliwość zaprojektowania swojej własnej bramy, zgodnej z indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami. Oferujemy między innymi bramy uchylne Hörmann, które wyróżniają się innowacyjnymi zabezpieczeniami, np. przed podważeniem.

Dowiedz się więcej o bramach uchylnych

Jeśli szukasz wysokiej jakości bramy rolowanej, bądź też podsufitowej, to zdecydowanie warto postawić na bramy RollMatic. Nie tylko są niezawodne, ale również zapewniają dużo wolnej przestrzeni, prosty w czyszczeniu i trwały napęd. Brama podsufitowa będzie idealnym rozwiązaniem do garażów z niskim nadprożem, natomiast brama rolowana sprawdzi się idealnie w garażach, w których konieczne jest zachowanie wolnego miejsca pod sufitem.

Dowiedz się więcej o bramach RollMatic

Boczne bramy segmentowe

Boczne bramy segmentowe nadają się do stosowania nawet w szczególnie trudnych sytuacjach montażowych (np. w garażach ze skośnym dachem), a przy tym nie ograniczają wysokości przejazdu. Płyta bramy wykonana z paneli warstwowych o grubości 42 mm, wypełnionych pianką PU, gwarantuje doskonałą izolacyjność cieplną i akustyczną. Możliwość częściowego otwarcia bramy ułatwia użytkownikom dostęp do garażu. Cicha praca bramy, elastyczne uszczelnienie i łatwy montaż sprawiają, że boczna brama segmentowa jest idealnym rozwiązaniem dla Państwa domu!

Dowiedz się więcej o bocznych bramach segmentowych

Bramy z profili aluminiowych

Warto przyjrzeć się również bramom z profili aluminiowych. Stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich garaży, które wymagają dodatkowego doświetlenia. Równomierny podział ram przeszklenia sprawia, że prezentuje się ona estetycznie, spójnie i zapewnia większą przepuszczalność światła w garażu.

Dowiedz się więcej o bramach z profili aluminiowych

Brama skrzydłowa DFT 42

Dzięki profesjonalnej bramie skrzydłowej DFT 42 można przedostać się w ekspresowym tempie do garażu (już po otwarciu jednego lub dwóch skrzydeł). Pozwala to na użytkowanie garażu w komfortowy i bardzo szybki sposób, bez konieczności otwierania całej bramy.

Dowiedz się więcej o bramach skrzydłowych DFT 42

Drzwi boczne do garażu

Dzięki specjalnym drzwiom bocznym dostępnym w garażach można wygodnie, szybko i bez większego problemu otwierać garaż. Znana i ceniona na rynku firma Hörmann oferuje drzwi boczne, które pasują niemalże do każdej bramy garażowej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź naszą ofertę!

Dowiedz się więcej o drzwiach bocznych do garażu

Bramy garażowe Hormann Świdnica

Świdnica – napęd do bramy, naprawa, serwis bram

Istnieje wiele różnych typów bram, z których każdy ma swój własne przeznaczenie i wygląd. Najczęściej spotykanym typem bramy jest brama bezpieczeństwa, która służy do uniemożliwienia intruzom lub osobom nieupoważnionym wejścia na teren obiektu. Bramy zabezpieczające mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak metal, drewno, a nawet szkło. Innym rodzajem bramy jest brama przeciwpożarowa, która ma zapewnić bezpieczne wyjście z budynku w razie pożaru. Bramy przeciwpożarowe są zwykle wykonane z metalu lub innych materiałów odpornych na wysoką temperaturę. Bramy mogą być także używane do celów dekoracyjnych. Bramy dekoracyjne mogą być wykonane z różnych materiałów, w tym z kutego żelaza, mosiądzu, a nawet drewna.

Bramy segmentowe to rodzaj bramy składającej się z kilku paneli połączonych zawiasami. Bramy te są powszechnie stosowane w obiektach komercyjnych i przemysłowych, ponieważ zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i trwałość. Bramy segmentowe mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno, metal lub włókno szklane. Bramy segmentowe są zazwyczaj znacznie cięższe niż tradycyjne bramy rozwierane i wymagają mocnej ramy, która utrzyma ich ciężar. Najczęstszym rodzajem ramy stosowanej w bramach segmentowych jest rama stalowa. Bramy segmentowe mogą być wyposażone w różne okucia, w tym zamki, klamki i samozamykacze. Rodzaj zastosowanego okucia zależy od przeznaczenia bramy. Poszukujesz wysokiej jakości bram w Świdnicy? Sprawdź koniecznie ofertę BRAMDOR! Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych produktów niemieckiej firmy Hörmann. W 2022 roku zostaliśmy wybrani do wyjątkowego projektu i otrzymaliśmy zaszczytny tytuł „Pioniera Biznesu Hörmann”. Oznacza to, że w naszym salonie wystawowym mamy bogatą ekspozycję bram, drzwi i napędów firmy Hörmann, dzięki czemu każdy klient może zobaczyć, jak wyglądają i jak działają.

Oferujemy profesjonalne bramy, kompleksowe usługi obejmujące doradztwo, pomiary, dostawę, profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Chętnie pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!