Jeśli potrzebujesz serwisu bram Hormann, nasz zespół jest tutaj po to, aby pomóc. Mamy szerokie doświadczenie z wszystkimi typami bram Hormann i możemy pomóc Ci wybrać odpowiednią dla Twoich potrzeb. Oferujemy usługi naprawcze, dzięki którym Twoja brama będzie zawsze w najlepszym stanie roboczym. Nasi doświadczeni technicy będą w stanie szybko zdiagnozować problem i przywrócić Twoją bramę do działania w krótkim czasie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem z bramą Hormann. Nie wahaj się więc zadzwonić do nas, gdy będziesz potrzebował pomocy. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej usługi serwis bram Hormann Wałbrzych i Strzegom, zapraszamy do kontaktu!

SERWIS I NAPRAWA

Specjaliści posiadający wymagane kwalifikacje, certyfikaty oraz duże doświadczenie, co daje Państwu gwarancję profesjonalnego wykonania powierzonych zadań.

USUWANIE PROBLEMÓW I AWARII

Skutecznie reagujemy na potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy bieżącą obsługę techniczną, poprzez diagnozę i usuwanie przyczyn oraz skutków awarii.

PRZEGLĄDY

Oferujemy przeglądy okresowe bram, drzwi, napędów, doków. Regularne przeglądy przedłużają żywotność, zapewniają prawidłowe działanie zamontowanych produktów, pozwalają na wykrycie ewentualnych nieprawidłowości, zanim spowodują awarię.

Utrzymanie gwarancji na niektóre produkty wymaga cyklicznych przeglądów wraz z odpowiednim wpisem do książki serwisowej. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie uprawnienia do dokonywania tego typu wpisów.

KLIENCI INDYWIDUALNI I PRZEDSIĘBIORSTWA

Nasz serwis zajmie się każdym problemem związanym z
*drzwiami – zewnętrznymi, wewnętrznymi, obiektowymi, p.poż.,
*bramami – bramą garażową, przemysłową, rolowaną, wjazdową: przesuwną czy dwuskrzydłową, dokami i rampami przeładunkowymi, bramami szybkobieżnymi, z PCV, automatyką bram.

Naprawa bram i drzwi Strzegom, Świdnica, Wałbrzych, okolica – zadzwoń już dziś, pomożemy.

Profesjonalny serwis i naprawa bram marki Hormann w Wałbrzychu – dlaczego warto zlecić usługę naszej firmie?

Bramy Hormann to bramy, które otwierają się i zamykają automatycznie. Są często stosowane w obiektach handlowych i przemysłowych, ponieważ zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa i wygody. Bramy Hormann mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą systemu automatycznego, a także mogą być otwierane i zamykane zdalnie. Co więcej, są dostępne w różnych rozmiarach i stylach, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Mimo to, że bramy marki Hormann są wysokiej jakości, tak jak każde urządzenie eksploatują się i z czasem wymagają profesjonalnego serwisu. Aby zapewnić niezawodne ich działanie, warto również korzystać z usługi systematycznego konserwowania. Wpływa ona na zmniejszenie ryzyka poważnych awarii, a także utrzymanie wartości bramy. Jeśli jednak dojdzie to jakichkolwiek usterek, należy niezwłocznie skorzystać z profesjonalnego serwisu bram Hormann Wałbrzych i Strzegom.