Inteligentne domy Hörmann (Smart home Hörmann homee) dają możliwość komfortowego sterowania napędami bram i drzwi wykorzystując do tego aplikację lub sterowanie głosowe o dowolnej porze dnia i nocy z każdego miejsca na ziemi. Oprócz tego system Hörmann homee jest zgodny z innymi systemami inteligentnego domu i można go rozbudowywać o dodatkowe technologie bezprzewodowe.

Z uwagi na to jeden system jest wystarczający, by można było sterować bramami i drzwiami, a także ogrzewaniem i oświetleniem. System smart Hörmann umożliwia zarządzanie różnego rodzaju punktami dostępu znajdującymi się w domu. Warto wspomnieć również o białej kostce bazowej (Hörmann homee Brain), która stanowi centralną jednostką systemu, która ma własne połączenie Wi-Fi i certyfikowane sterowanie radiowe Hörmann BiSecur. Dzięki niemu można sterować napędami firmy Hörmann do bram i drzwi, innymi urządzeniami oraz sprawdzać ich status.

W jaki sposób działa homee?

Biała kostka Hörmann homee stanowi centralną jednostkę systemu Smart Home. Jest wyposażona w połączenie Wi-Fi ze specjalną funkcją Astro. Dzięki niej można sprawdzać pogodę, zegar i kalendarz. Technologia sterowania radiowego (Hörmann BiSecur) daje możliwość bezpiecznego sterowania i weryfikowania statusu napędów do bram, drzwi firmy Hörmann oraz innych urządzeń kompatybilnych ze specjalnym systemem za pośrednictwa odbiornika radiowego BiSecur.

Łatwa obsługa

Aby obsłużyć system, potrzebny jest smartfon lub tablet z darmową aplikacją Hörmann homee (dla iOS i Android) lub komputer PC z aplikacją internetową. Można też sterować, wykorzystując asystenta głosowego Alexa, Siri lub Google.

Kompatybilny i duży zakres sterowania

Technologie Smart Home znacznie upraszczają życie z uwagi na, co Hörmann homee doskonale łączy się z takimi systemami Smart Home, jak: Homematic. Oprócz tego może być elastycznie rozszerzany o inne technologie sterowania radiowego. Dzięki jednostce centralnej Hörmann Smart Home można swobodnie sterować różnymi urządzeniami, w tym bramami i drzwiami, kamerami, alarmami, czujkami dymu i czujnikami ruchu, oświetleniem, ogrzewaniem itd.

Największe korzyści Hormann homee

Do największych korzyści Hormann homee można zaliczyć:

Komfort i funkcjonalność

  • informacje lokalnie zapisywane – bez korzystania z chmury,
  • bardzo łatwy montaż i obsługa przy wykorzystaniu aplikacji lub sterowania głosowego,
  • bardzo bezpieczny i objęty certyfikatem system sterowania radiowego Hörmann BiSecur,
  • możliwość sterowania bramami, drzwiami i innymi urządzeniami z każego miejsca i o każdej porze,
  • łączący się z innymi systemami Smart Home oraz nowoczesnymi technologiami sterowania radiowego,
  • specjalny system połączony z aplikacją przeznaczoną do sterowania urządzeniami od różnych producentów.

Zapraszamy do składania zamówień – inteligentne domy HormannWałbrzych, Świdnica, Strzegom – okolica.

.