Automatyczne napędy do bram to funkcjonalne rozwiązanie, które zwiększa komfort ich użytkowania, poziom bezpieczeństwa i pozwala zaoszczędzić czas w codziennym zabieganym życiu. Celem montażu tego elementu jest umożliwienie automatycznego otwierania lub zamykania bramy bez konieczności wychodzenia z samochodu.

Ważną funkcję w napędzie odgrywa silnik, odpowiednia przekładnia i wysokiej jakości sterownik. Każdy z elementów produkowany jest przez znaną na świecie markę Hörmann, która gwarantuje najwyższą jakość, a także kompatybilność oferowanych produktów. Wiele napędów Hörmann jest dostępnych w wersji z akumulatorem lub solarnym modułem.

Warto zwrócić również uwagę na dodatkowe elementy, tj. nadajnik chowany w przycisku zapalniczki samochodowej oraz system inteligentnego sterowania BiSecur SmartHome. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą napędów Hörmann, dostępnych w naszej ofercie.

Napędy do bram garażowych

Napędy do bram garażowych Hörmann to wysoka jakość i komfort użytkowania. Wystarczy tylko jedno naciśnięcie przycisku, aby można było szybko i wygodnie wjechać do garażu. Energooszczędne oświetlenie LED w jasny i równomierny sposób oświetla garaż, co daje wysoki poziom bezpieczeństwa, szczególnie nocą.

Dowiedz się więcej o napędach do bram garażowych

Napędy do bram wjazdowych

Napędy do bram wjazdowych natomiast umożliwiają otwieranie i zamykanie bram skrzydłowych i przesuwnych – na przykład tych, które prowadzą na podwórze. Hörmann proponuje skrupulatnie dopasowany system, który składa się z bramy garażowej, bramy wjazdowej i pasujących do nich napędów. Dostępne są w naszej ofercie.

Dowiedz się więcej o napędach do bram wjazdowych

PortaMatic – profesjonalny napęd do drzwi wewnętrznych

Napęd PortaMatic firmy Hörmann przystosowany do drzwi wewnętrznych pokojowych gwarantuje proste, automatyczne otwieranie i zamykanie za pomocą specjalnego nadajnika, sterownika, bądź też poprzez aplikację na smartfonie. Dzięki poszczególnym funkcjom i możliwościom ustawień napęd ma uniwersalne zastosowanie i daje gwarancję inteligentnego mieszkania bez barier architektonicznych.

Dowiedz się więcej o napędzie PortaMatic

BiSecur SmartHome – sterowanie bramą garażową za pomocą smartfona

Dzięki specjalnej aplikacji BiSecur SmartHome każdy może sterować bramą garażową z pozycji smartfona bez zamartwiania się o to, czy została zamknięta po wyjściu z domu. Można sprawdzić również położenie bramy garażowej i sterować nią w trakcie podróży. Administrator może ustalić osoby, które mogą to wykonywać. Jest to bardzo przydatna funkcja, gdyż smartfon może być alternatywą dla zgubionych kluczy.

Komfort i funkcjonalność
Wszystkie napędy garażowe marki Hörmann łączą się z bramką BiSecur Gateway poprzez specjalną sieć bezprzewodową i Internet. Niezależnie od tego, czy znajdują się Państwo w domu, czy w drodze – dzięki bramce BiSecur Gateway mogą Państwo zawsze w komfortowy sposób sterować swoją bramą garażową oraz innymi rozwiązaniami BiSecur SmartHome. Aby móc sterować bramą garażową za pomocą aplikacji, nie trzeba znajdować się w jej pobliżu. BiSecur SmartHome umożliwia wygodne sterowanie nie tylko bramą garażową, ale również zewnętrznymi drzwiami wejściowymi i oświetleniem nawet poza domem. Dzięki aplikacji można zapisać 10 użytkowników wraz z ich indywidualnymi prawami i przyznać im różne dostępy. W aplikacji można zapisać również wiele różnych scenariuszy, które pozwalają na równoczesne otworzenie bramy wjazdowej i garażowej, a także włączenie oświetlenia zewnętrznego bez konieczności naciskania trzech różnych przycisków w tym celu. Zapraszamy do składania zamówień – napęd do bramy HormannWałbrzych, Świdnica, Strzegom – okolica.

.