Bramy segmentowe w Ząbkowicach Śląskich

Wysokiej jakości bramy segmentowe
Wybierając bramę do garażu należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Istotne jest to, jak będzie się ona prezentować pod względem wizualnym. Powinna pasować do bryły budynku mieszkalnego. Jeżeli tak nie będzie, powstanie niezbyt korzystny efekt wizualny. Kolejna ważna kwestia to parametry termoizolacyjne. Należy również zwrócić uwagę na to, czy użytkowanie bramy będzie wygodne. Obecnie standardem są modele bram garażowych wyposażone w napęd. Dzięki temu nie trzeba się obawiać o komfort korzystania z nich. Decyzję o tym, jaką bramę wybrać najlepiej podjąć zanim jeszcze rozpocznie się budowa domu. Pozwoli to uniknąć problemów w późniejszym czasie.

Dowiedz się więcej o bramach segmentowych

Niezawodne bramy uchylne

Dlaczego warto postawić na bramy uchylne? Gwarantują one wysoki poziom bezpieczeństwa, trwałość i odporność na wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych, niezawodność działania i intuicyjność obsługi. W BRAMDOR dysponujemy szeroką ofertą niezawodnych bram uchylnych, a ponadto dajemy klientom możliwość zaprojektowania swojej własnej, zgodnie z ich potrzebami i oczekiwaniami. Bramy uchylne firmy Hörmann, którymi dysponujemy, są absolutnie innowacyjne – np. zabezpieczają przed podważeniem.

Dowiedz się więcej o bramach uchylnych

Profesjonalne bramy RollMatic

Poszukujesz profesjonalnej bramy rolowanej lub podsufitowej? Postaw na RollMatic, które umożliwiają zachowanie dużej ilości wolnego miejsca niemalże w każdym garażowym otworze. Dodatkowo możesz otrzymać w komplecie intuicyjny w czyszczeniu i trwały napęd. Gdzie sprawdzi się brama podsufitowa? Przede wszystkim w garażach, które mają bardzo niskie nadproże. Natomiast bramę rolowaną warto zamontować w garażach, w których wymagane jest zachowanie wolnego miejsca pod sufitem.

Dowiedz się więcej o bramach RollMatic

Boczne bramy segmentowe do zadań specjalnych

Ten rodzaj bram sprawdzi się podczas montażu w ciężkich przypadkach, np. w przypadku garażu zaopatrzonego w skośny dach. Ich ogromną zaletą jest to, że w żaden sposób nie zmniejszają wysokości przejazdu. Warto wspomnieć o płycie bramy, która skonstruowana została ze specjalnych paneli warstwowych (grubość 42mm) wypełnionych specjalną pianką PU, co zdecydowanie wpływa na zatrzymywanie ciepła i świetną izolacyjność akustyczną. Boczna brama segmentowa umożliwia częściowe otwieranie,a co za tym idzie dostęp do garażu. Dzięki cichemu funkcjonowaniu bramy, elastycznemu uszczelnieniu i prostemu montażowi, jest ona świetną propozycją dla każdego domu jednorodzinnego lub innego tego typu obiektu.

Dowiedz się więcej o bocznych bramach segmentowych

Praktyczne bramy z profili aluminiowych

W sytuacjach, które wymagają doświetlenia garażu, sprawdzą się szczególnie bramy z profili aluminiowych. Dzięki równomiernemu podziałowi ram przeszklenia, bądź też połowie przeszklenia, brama prezentuje się estetycznie, harmonijnie i cechuje się większą przepuszczalnością światła w danym garażu.

Dowiedz się więcej o bramach z profili aluminiowych

Brama skrzydłowa DFT 42

W przypadku bram skrzydłowych do garażu można dostać się już po otwarciu jednego lub dwóch skrzydeł. Dzięki temu można użytkować garaż w komfortowy sposób, np. wprowadzić lub wyprowadzić z niego rower, skuter lub inne urządzenie, bez konieczności otwierania całej bramy. Pozwala to również zaoszczędzić czas.

Dowiedz się więcej o bramach skrzydłowych DFT 42

Drzwi boczne do garażu

Główną funkcją drzwi bocznych wykorzystywanych w garażach jest zapewnienie możliwości swobodnego otwierania bramy. Jest to nie tylko estetyczne, ale również bardzo funkcjonalne rozwiązanie. W ofercie firmy Hörmann można znaleźć drzwi boczne, które doskonale współgrają wizualnie z niemalże każdą bramą garażową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dowiedz się więcej o drzwiach bocznych do garażu

Bramy garażowe Hormann Ząbkowice Śląskie

W garażu mają parkować dwa auta? Musisz zastanowić się nad tym, czy lepszym rozwiązaniem będzie jedna, ale za to szeroka brama, czy też dwie wąskie. Przed podjęciem takiej decyzji stają również mieszkańcy Ząbkowic Śląskich oraz okolic tego dolnośląskiego miasta. Wśród najczęściej wybieranych modeli są bramy uchylne nazywane także płytowymi. Tworzy je jednolite skrzydło wykonane z metalu, dodatkowo pokryte blachą. Istnieje możliwość położenia na niej drewnianej okładziny. Jak widać jest to stosunkowo prosta konstrukcja. Łatwy jest również jej montaż. Powinien się on rozpocząć wtedy, gdy gotowe są już ściany garażu, ale posadzka jeszcze nie została ułożona. To dlatego, że trzeba zainstalować w podłodze niezbędny w przypadku wyboru tego modelu bramy próg. BRAMDOR poleca produkty firmy znanej firmy RollMatic. Więcej informacji na temat zalet takiego rozwiązania znajdziesz na oficjalnej witrynie internetowej firmy. Kolejnym elementem oferty są drzwi boczne do garażu znanego i wysoko ocenianego producenta, jakim jest Hörmann. Taki element konstrukcji garażu, jak drzwi boczne może wydawać się mało znaczący. W praktyce okazuje się, że jednak jest to dość istotna kwestia. Z czasem przekonuje się o tym każdy, kto korzysta z bramy garażowej. Uwadze osób odwiedzających stronę internetową firmy BRAMDOR można również polecić bramę skrzydłową DFT 42. Zapoznaj się z opisem wszystkich oferowanych rozwiązań i wybierz te, którymi jesteś zainteresowany.