Drzwi stalowe zewnętrzne to doskonały wybór do każdego budynku. Nie tylko zapewniają bezpieczeństwo i trwałość, ale ich elegancki i nowoczesny design może również ubogacić wygląd elewacji każdego budynku. Podejmując decyzję o montażu zewnętrznych drzwi stalowych, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Pierwszym i najważniejszym z nich jest bezpieczeństwo.

Drzwi stalowe zapewniają maksymalną ochronę przed intruzami i niechcianymi gośćmi. Są one trudne do wyważenia ze względu na ich ciężką konstrukcję i mocne mechanizmy blokujące. Co więcej drzwi stalowe mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak wzmocnione ramy, zamki magnetyczne, materiały ognioodporne, szyby odporne na uderzenia i wiele innych.

Stalowe drzwi Thermo65 i Thermo46 marki Hörmann

Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne stalowe Thermo65 i Thermo46 cechują się profesjonalnym i skutecznym wyposażeniem zabezpieczającym oraz wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej. Rozwiązania te zapewniają spokój i bezpieczeństwo, a co więcej poczucie komfortu we wnętrzu domu. Co więcej drzwi są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Najwyższa jakość materiałów

Drzwi zewnętrzne Thermo65 wraz ze stalową płytą grzewczą o grubości 65 mm są wypełnione dość twardą pianką PU i mają zakryty profil skrzydła, które wykonane jest z kompozytu o współczynniku UD wynoszącego nawet około 0,87 W/ (m²K). Drzwi są estetyczne i mają unikalne wzornictwo, dzięki czemu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Drzwi zewnętrzne Thermo65 są wyposażone w ryglowanie wielopunktowe (5-punktowy zamek ryglujący), który zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Aby zwiększyć poziom ochrony, można zastosować wyposażenie w klasie przeciwwłamaniowej RC 2. Możliwe jest dobranie koloru spośród 16 proponowanych, a także okleiny spośród pięciu drewnopodobnych Decograin. Dlaczego warto zainwestować w drzwi zewnętrzne stalowe Thermo65 Hormann?

Wysoki poziom bezpieczeństwa – dzięki dostarczanemu standardowo wyposażeniu w klasie przeciwwłamaniowej RC2 drzwi wytrzymują próbę włamania przez co najmniej 3 minuty z użyciem takich narzędzi, jak wkrętak, obcęgi i kliny (wzory drzwi: 010, 015, 515, 700S, 810S i 900S).

Wysoki poziom izolacyjności cieplnej – stalowa płyta drzwiowa ma grubość 65 mm i zawiera specjalną przegrodę termiczną, która sprawia, że współczynnik UD wynosi nawet 0,87 W/(m²·K)**
Program Czyste Powietrze – jest możliwe uzyskanie dofinansowanie z programu Czyste Powietrze na zakup drzwi zewnętrznych.

Szeroki wybór wzorów i kolorów – można wybrać spośród 8 wzorów z przeszkleniami lub bez, 15 kolorów i 4 oklein drewnopodobnych do wyboru.

Kategorie: Drzwi