Brama podsufitowa RollMatic OD to zdecydowanie najlepszy wybór do ciasnych modernizowanych garaży z niskim nadprożem, gdyż dzięki wąskiej konstrukcji zajmuje niewiele miejsca. Wymagana wysokość nadproża dla tego kompaktowego rozwiązania to jedynie 60 mm.

Napęd ProMatic montowany może być na prawej lub lewej prowadnicy poziomej, a co najważniejsze nie trzeba przygotowywać dodatkowego miejsca pod nadprożem. Zastosowanie dowolnego napędu SupraMatic sprawia, że brama podsufitowa otwiera się szybciej i można wjechać od razu samochodem do garażu. Pozwala to na oszczędności i udogodnienia, takie jak dodatkowa wysokość otwarcia, która umożliwia wentylację garażu lub włączanie i wyłączanie oświetlenia napędu za pomocą pilota. To wszystko sprawia, że brama podsufitowa Rollmatic OD z napędem SupraMatic jest wyjątkowa. Poznaj największe jej zalety!

System wyrównywania ciężaru

System wyrównywania ciężaru, który znajduje się w prowadnicach, wspomaga napęd w trakcie otwierania i zamykania bramy, a co więcej ochrania mechanizm napędu. Gdyby doszło do awarii, bramę można w łatwy sposób otworzyć ręcznie.

Kompaktowa brama

Brama RolMatic to najlepszy wybór dla małych garaży, w których montaż bramy podsufitowej lub segmentowej jest niemożliwy.

Możliwość sterowania radiowego

System radiowy BiSecur stosuje nowatorską technologię do wygodnej i bezpiecznej obsługi bram garażowych i wjazdowych, napędów do drzwi, oświetlenia i innych produktów. Cechuje się stabilnym zasięgiem, który jest odporny na zakłócenia i gwarantuje maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału sterowania radiowego przed skopiowaniem przez nieodpowiednie osoby. System został przetestowany i certyfikowany przez ekspertów.

Kompatybilność napędów, odbiorników i elementów

Wszelkie napędy, elementy obsługi i odbiorniki BiSecur są całkowicie ze sobą połączone. Oznacza to, że już poprzez jeden przycisk na nadajniku lub za pomocą sterownika radiowego można komfortowo obsługiwać bramę garażową i wjazdową, zamki w drzwiach, napędy i inne urządzenia z odbiornikami BiSecur.

Inteligentna obsługa za pomocą aplikacji

Smartfon może pełnić funkcję nadajnika. Za pomocą aplikacji można komfortowo obsługiwać bramę garażową lub drzwi zewnętrzne (wykorzystując technologię Bluetooth). Oprócz tego jest też możliwość stałego lub tymczasowego przeniesienia dodatkowych uprawnień użytkownika na smartfony innych członków rodziny.

Kategorie: BlogBramy