Bramy garażowe Rollmatic to najlepsze zabezpieczenie i wygoda dla każdego domu. Są dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów. System Rollmatic został zaprojektowany tak, aby był łatwy w instalacji i obsłudze. Ma wbudowaną funkcję bezpieczeństwa, która automatycznie odwraca drzwi po wykryciu przeszkody, zapobiegając obrażeniom i uszkodzeniom.

Dzięki bramie garażowej Rollmatic możesz mieć pewność, że Twój dom jest zabezpieczony przed intruzami. Wygoda otwierania i zamykania bramy przez naciśnięcie przycisku – nie trzeba już wysiadać z samochodu przy złej pogodzie! Niezależnie od tego, czy szukasz dodatkowego bezpieczeństwa, czy wygody, bramy garażowe Rollmatic mają to wszystko.

Oszczędność miejsca

Bramy RollMatic gwarantują oszczędność miejsca – pionowe otwieranie pozwala na pozostawienie wolnej przestrzeni zarówno w garażu, jak i przed nim. Dzięki uniwersalności bramy można je zamontować niemalże wszędzie.

Możliwość dopasowania bramy do architektury

Dzięki estetycznemu wykończeniu powierzchni bram garażowych RollMatic jest możliwość optymalnego dostosowania bramy do architektury danego domu. Brama ma naturalny wygląd dzięki dwóm rodzajom powierzchni drewnopodobnej (może to być Decograin i Decopaint). Bramy RollMatic od znanego i cenionego producenta Hormann są dostępne aż w 11 kolorach w tej samej cenie. Jest możliwość dopasowania do bramy drzwi bocznych.

Łatwość konserwacji

Standardowy napęd, który znajduje się poza obudową wału nawijającego, sprawia, że jego konserwacja jest znacznie łatwiejsza. Ponadto zintegrowane funkcje łagodnego rozruchu i zatrzymania zapewniają spokojną, wręcz niezauważalną i ekonomiczną pracę bramy. Wykorzystanie bezawaryjnego automatycznego mechanizmu różnicowego, a co więcej wyrównania sprężynowego pozwala na zrezygnowanie z zabezpieczenia krawędzi zamykającej.

Napęd z funkcją łagodnego rozruchu i zatrzymania

Bramy RollMatic mają specjalny napęd z funkcją łagodnego rozruchu i zatrzymania, który wpływa na cichą ich pracę, a co więcej oszczędność mechanizmu bramy. Oprócz tego można sterować nimi za pomocą smartfonu przez Bluetooth oraz dokonać integracji z systemem Smart Home.

Kategorie: BlogBramy