Z każdym rokiem coraz więcej osób zainteresowanych jest zagospodarowaniem swojego ogrodu w taki sposób, by stał się on nie tylko miejscem relaksu, ale również spełniał swoje funkcje. Domki ogrodowe i stojaki na drewno to elementy, które coraz częściej pojawiają się na działkach i przydomowych ogródkach.

Domki ogrodowe i stojaki na drewno – funkcjonalność i estetyka

Domki ogrodowe służą przede wszystkim jako miejsce do przechowywania narzędzi, sprzętu ogrodniczego, mebli ogrodowych czy dziecięcych zabawek. Natomiast stojaki nie tylko porządkują drewno, ale również chronią je przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Na rynku dostępne są zarówno stojaki wykonane z drewna, jak i metalu. Istnieje kilka aspektów, które warto wziąć pod uwagę, wybierając stojak na drewno. Przede wszystkim konieczne jest dopasowanie konstrukcji do ilości przechowywanego drewna, oraz rozważenie, czy chcemy stawiać stojak na zewnątrz, czy wewnątrz pomieszczeń.

Domki i stojaki ogrodowe marki Hormann

Domki i stojaki ogrodowe marki Hormann to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zapanować nad porządkiem w swoim ogrodzie. Metalowe konstrukcje są bardzo trwałe, a ich nowoczesny design doskonale wkomponuje się w krajobraz ogrodowy. Firma Hormann stawia na jakość produktów i potrzeby swoich klientów, o czym świadczy fakt, iż wszystkie akcesoria wykonywane są solidnie i zgodnie z indywidualnym pomysłem inwestora. Jeżeli potrzebujesz praktycznego i bezpiecznego systemu na uporządkowanie swojego ogrodu, to koniecznie sprawdź ofertę domków i stojaków ogrodowych marki Hormann. W produkcji stojaków i domków, Hormann wykorzystuje energię elektryczną pochodzącą ze źródeł ekologicznych, a pozostałe emisje kompensowane są przy wspieraniu projektów ochrony klimatu we współpracy z ClimatePartner. Domki ogrodowe doskonale komponują się z budownictwem w każdym stylu architektonicznym.

Dlaczego warto postawić na domki i stojaki ogrodowe Hormann?

Domki i stojaki ogrodowe Hormann to nie tylko eleganckie i pięknie wykonane rozwiązania do Twojego ogrodu, ale również bardzo funkcjonalne konstrukcje. Ich niewątpliwą zaletą jest aluminiowa rama podłogowa, która składa się z 4 elementów, co zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji. Nie musisz się martwić o wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych ani korozję. Ponadto, masz opcję dokupienia aluminiowej konstrukcji bazowej, jeśli chcesz wyposażyć swój domek w płytę podłogową. A jeśli chodzi o montaż, wszystkie elementy są fabrycznie zmontowane, a do zestawu dołączone są narzędzia, dzięki czemu montaż jest szybki i łatwy. I co najważniejsze zagwarantowane są stabilne materiały o grubości nawet do 1,5 mm.