Inteligentne domy Hörmann (Smart home Hörmann homee) umożliwiają wygodne sterowanie napędami bram i drzwi za pomocą aplikacji lub głosowego sterowania, o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca na ziemi. Dodatkowo, system Hörmann homee jest kompatybilny z innymi systemami inteligentnego domu i można go łatwo rozbudować o dodatkowe technologie bezprzewodowe.

Jak działa napęd?

Niezawodność i wygoda to cechy, które powinny charakteryzować każdy dobrze zaprojektowany system. Biała kostka bazowa Hörmann homee Brain to właśnie taki system, który stanowi centralną jednostkę i umożliwia bezprzewodowe sterowanie napędami do bram i drzwi. Dzięki połączeniu Wi-Fi oraz certyfikowanemu sterowaniu radiowemu BiSecur firmy Hörmann, możliwe jest kontrolowanie różnych urządzeń, jak również sprawdzanie ich statusu. Dzięki temu rozwiązaniu można mieć pełną kontrolę nad swoim garażem i drzwiami, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek tego potrzebujesz.

Funkcje Smart Home Hörmann

– gwarantuje wygodną obsługę za pomocą aplikacji lub sterowania głosowego,

– idealnie współgra z innymi systemami Smart Home,

– oferuje wiele możliwości rozszerzania o dodatkowe technologie bezprzewodowe.

Obsługa Smart Home Hörmann

Aby korzystać z systemu, potrzebujesz smartfona lub tabletu z bezpłatną aplikacją Hörmann Homee (dostępną dla iOS i Android) lub komputera PC z aplikacją internetową. Możesz również sterować systemem za pomocą asystentów głosowych, takich jak Alexa, Siri i Google Assistant. Niezależnie od tego, czy wolisz pełną funkcjonalność Hörmann Homee w sieci publicznej, czy zamknięty system w sieci domowej, to Ty decydujesz.

Komfort użytkowania i kompatybilność

Technologia Smart Home ułatwia codzienne życie. Hörmann homee jest kompatybilny z innymi systemami Smart Home, takimi jak Homematic, oraz pozwala elastycznie rozbudować swoje możliwości poprzez dodanie kolejnych modułów, na przykład ZigBee, Z-Wave i EnOcean. Dzięki Hörmann homee możemy połączyć urządzenia i systemy Smart Home różnych producentów w jedną sieć, dzięki czemu nasz dom będzie komfortowy, bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Centralna jednostka Hörmann Smart Home umożliwia kontrolę bram, drzwi, kamer, systemów alarmowych, czujników dymu, czujników ruchu, oświetlenia, ogrzewania i wielu innych urządzeń – wszystko z wykorzystaniem jednego systemu i jednej aplikacji, dostosowanych do naszych indywidualnych potrzeb.